KONST / Litografier / Färglitografi 12167535
nr 1216 7535
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Segelbåtar. Signerad, numrerad 64/80. Löst blad, bladets mått: 30x36 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:23:10